З Міжнародним Днем освіти!

Сьогодні світова спільнота втретє відзначає Міжнародний День освіти, який був вперше проголошений 24 січня 2018 року Організацією Об’єднаних Націй, з метою відзначення ролі освіти для миру та розвитку.

Започаткувавши цей День, держави-члени наголосили на важливості рівноцінної за якістю освіти на всіх рівнях, аби всі люди мали можливість для продовження освіти протягом усього життя, що допомагало б їм набувати необхідних знань та навичок і дозволяло брати повноцінну участь у житті суспільства та робити внесок у забезпечення сталого розвитку.

Вітаємо усіх учасників освітнього процесу Черкащини!

Зичимо учням і студентам гарних оцінок і легкого засвоєння нового матеріалу, ніколи не втрачати жагу знань і постійно пізнавати навколишній світ!

Бажаємо педагогам знаходити можливості для особистісного і професійного розвитку, якісно і осучаснено організовувати процес пізнання, завжди розкривати потенціал тих, хто навчається!

Здоров’я всім!

Зі святом!

Разом
0
Поширення
Попередній допис

Вітаємо зі святом Водохреща!

Наступний допис

Лютневе засідання президії обкому

Схожі повідомлення
Детальніше

Анатолій Стеценко привітав колектив ЧДТУ з 61-ю річницею від дня створення університету

15 березня 2021 року в Черкаському державному технологічному університеті відбулося урочисте засідання Вченої ради ЧДТУ, присвячене 61-ій річниці…
Шановні колеги! Зверніть увагу, що наша оновлена адреса електронної пошти [email protected]