XXVI звітно-виборна конференція Чигиринської районної організації Профспілки

15 квітня відбулася позачергова ХХVІ звітно-виборна конференція Чигиринської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

У роботі конференції брали участь: Анатолій Стеценко, голова Черкаської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки та його заступниця Ніна Плясунова, Віктор Харченко, міський голова та його заступники Валентина Алєксєєвець і Сергій Брайченко, Віталій Шпичак, секретар ради, Віталій Синяков, начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Чигиринської міської ради, керівники закладів освіти, голови первинних профспілкових організацій, ветерани педагогічної праці.

Така увага до заходу і таке представництво свідчить про партнерську взаємодію, соціальний діалог та усвідомлення ролі організації Профспілки у діяльності галузі освіти територіальних громад.

Після заслуховування звітних доповідей, делегати визнали роботу районної організації Профспілки, яку очолювала Валентина Мерешко задовільною і затвердили звіт ревізійної комісії.

За роки роботи головою районної організації Профспілки, Валентиною Михайлівною разом із профактивом було зроблено багато добрих справ для соціально-економічного та правового захисту працівників освіти Чигиринщини. На сьогодні районна організація Профспілки об’єднує 27 первинних профспілкових організацій у межах Медведівської та Чигиринської територіальних громад.

Головою Чигиринської об’єднаної організації Профспілки працівників освіти і науки України обрано Олену Михно. Також були обрані заступники голови та інші керівні органи організації для посилення профспілкової роботи у двох територіальних громадах.

Щиро вітаємо Олену Петрівну з високою довірою!

Щиро дякуємо Валентині Михайлівні за відданість справі!

Бажаємо Вам успіхів у всіх починаннях і дієвої співпраці!

Разом
1
Поширення
Попередній допис

Обізнаний у законодавстві – озброєний і захищений

Наступний допис

І знову профспілка

Схожі повідомлення
Детальніше

Чи засмутився б Великий Кобзар від ставлення нащадків до школи, яка названа на його честь?

Напередодні ми інформували про Тарасівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Звенигородської районної ради, яка була приєднана до опорного навчального закладу…
Детальніше

На Тальнівщині відбулася позачергова звітно-виборна конференція

29 жовтня відбулася позачергова звітно-виборна конференція Тальнівської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України, в ході якої…
Шановні колеги! Зверніть увагу, що наша оновлена адреса електронної пошти [email protected]