Вітаємо з ювілеєм Олександра Безлюдного!

9 грудня 2020 року свій ювілейний День народження святкує ректор Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Олександр Безлюдний.
Олександр Іванович працює в університеті більше 40 років, розпочавши свою трудову діяльність лаборантом, а згодом асистентом кафедри іноземних мов. Пізніше були успішні захисти дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук (1988) та доктора педагогічних наук (2013). З 2007 року Безлюдний О.І. працював на посаді першого проректора університету, а у 2015 році обраний ректором Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Олександр Іванович – фахівець високої кваліфікації, ефективно поєднує адміністративну, наукову і освітню діяльність, є автором понад 100 публікацій, з них 81 наукового та 12 навчально-методичного характеру, 5 монографій, 5 навчальних посібників для студентів та магістрантів. Сфера наукових інтересів – проблеми навчання студентів немовних спеціальностей іноземним мовам та компаративістика. Проходив мовне стажування в США та Великобританії, був учасником конференції Європейської асоціації міжнародної освіти. На високому професійному рівні керує написанням дисертаційних досліджень здобувачів наукових ступенів. Безлюдний О.І. – голова спеціалізованої вченої ради Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Д 74.053.01, головний редактор фахового збірника наукових праць університету «Проблеми підготовки сучасного вчителя».

Олександр Іванович бере активну участь у громадському житті університету, міста та регіону, користується заслуженою повагою і авторитетом в колективі колег і студентів університету, нагороджений відзнаками Міністерства освіти і науки України, всі працівники університету є членами Профспілки.

Президія Черкаської обласної організації Профспілки ухвалила рішення про нагородження Безлюдного О.І. Дипломом лауреата премії імені народного вчителя О.А. Захаренка за багаторічну плідну творчу працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток профспілкового руху, освіти і духовності Черкащини, збереження і пропаганду педагогічної спадщини Олександра Антоновича.

Черкаська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України щиро вітає Вас, вельмишановний Олександре Івановичу, з ювілейним Днем народження!
Міцного Вам здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх справах. Нехай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість. Хай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!

Разом
0
Поширення
Попередній допис

Вітаємо з ювілеєм Наталію Сташенко!

Наступний допис

Анатолій Стеценко у програмі "Якщо чесно"

Схожі повідомлення
Детальніше

Вітаємо освітян області з Днем вишиванки!

Українська вишиванка — це унікальне надбання народу, національна святиня, символ патріотизму та любові до своєї країни. Вишиту сорочку українці одягали із давніх давен, передавали її із…
Шановні колеги! Зверніть увагу, що наша оновлена адреса електронної пошти [email protected]