Вітаємо випускників Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького!

На запрошення Олександра Володимировича Черевка, ректора Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Черкаська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України долучилася до урочистостей з нагоди випуску бакалаврів університету.  

Цього року 1063 випускники отримали дипломи бакалавра, 83 з них — із відзнакою. Найбільше студентів випустили ННІ економіки і права, ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва, ННІ фізичної культури, спорту та здоров’я, ННІ іноземних мов. 

Вітаємо дипломованих студентів та увесь професорсько-викладацький склад університету зі святом! Впевнені, що отримані в університеті глибокі знання, уміння та практичні навички дозволять випускникам гідно вступити до молодої когорти професіоналів. Сподіваємося, що більшість із вас, поповнять ряди працівників освіти і науки Черкаської області.  

Шановні випускники! Бажаємо вам формувати свою професійну кар’єру на принципах соціальної справедливості, відповідальності, загальнолюдських цінностей.  Міцного вам здоров’я, творчої енергії, завжди невпинно йти вперед до своїх мрій, долати всі перешкоди, ніколи не здаватися, бути активними, креативними, сильними, любити Україну та рідний університет! 

Окремо вітаємо бакалавра Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, заступника голови Черкаської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України у справах молоді та студентів та ведучого свята Руслана Пархоменка. Бажаємо здійснення мрій, втілення амбітних планів,  щасливої життєвої дороги і безмежних можливостей!  
 

Разом
0
Поширення
Попередній допис

Відпустка без збереження зарплати: консультують юристи у спірних питаннях

Наступний допис

Участь у засіданнях президій ФПУ та ЦК

Схожі повідомлення
Шановні колеги! Зверніть увагу, що наша оновлена адреса електронної пошти [email protected]