Вітаємо спілчан з високими досягненнями

Черкаська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки щиро радіє за Катерину Молодик, вчительку української мови та літератури Черкаського гуманітарно-правового ліцею Черкаської міської ради, яка здобула І місце у номінації «Українська мова та література» всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021».

Учасником заключного етапу всеукраїнського конкурсу також став Микола Цимбал, учитель трудового навчання Черкаської гімназії № 9 ім. О.М. Луценка Черкаської міської ради, якого серед дванадцяти фіналістів у номінації «Трудове навчання» відзначено як вчителя-новатора.

Цьогорічний всеукраїнський конкурс «Учитель року – 2021» відбувався в чотирьох номінаціях: «Керівник закладу освіти», «Математика», «Трудове навчання», «Українська мова та література».

Від імені 55-тисячної спільноти членів галузевої Профспілки Черкаської області вітаємо Катерину Молодик і Миколу Цимбала з високими досягненнями у конкурсі і зичимо невичерпної енергії, оптимізму, творчих здобутків, сили та наснаги у виконанні почесної місії педагога – творінні добра, навчанні та вихованні здобувачів освіти!

Дякуємо за копітку працю і відданість обраній професії!

Разом
4
Поширення
Попередній допис

Зробити світ природи кращим

Наступний допис

ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ВІДБУЛАСЯ

Схожі повідомлення
Шановні колеги! Зверніть увагу, що наша оновлена адреса електронної пошти [email protected]