Вітаємо колектив Канівського КЗДО (ясла-садок) № 6 «Теремок» Канівської міської ради з перемогою у Всеукраїнському громадському огляді-конкурсі стану умов і охорони праці в закладах освіти МОНУ!

Підбито підсумки Всеукраїнського громадського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці в  закладах освіти Міністерства освіти і науки України, який проводився у 2020 році.  

Відповідно до рішення колегії Міністерства освіти і науки України  (№6/5-22 від 27 травня 2021 року) та постанови президії ЦК Профспілки працівників освіти і науки України (протокол №П-4-1 від 01 липня 2021 року) за значні успіхи щодо інноваційного підходу до створення безпечних умов навчання та праці за напрямом «Організація виховної роботи з безпеки життєдіяльності та цивільного захисту» Почесною грамотою  Міністерства освіти і науки України та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України нагороджено колектив Канівського комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №6 «Теремок» Канівської міської ради Черкаської області. Директор — Харченко Тамара Іванівна, голова первинної профспілкової організації  —  Сидоренко Марина Миколаївна. 

Вітаємо колектив з перемогою в конкурсі і бажаємо нових успішних досягнень! 

Разом
1
Поширення
Попередній допис

Участь у засіданнях президій ФПУ та ЦК

Наступний допис

З 1 липня зросли страхові виплати Фонду соцстраху

Шановні колеги! Зверніть увагу, що наша оновлена адреса електронної пошти [email protected]