Вітаємо Черкаську санаторну школу з ювілеєм!

21 жовтня 2021 року Комунальному закладу «Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради» виповнилося 60 років.

Школа пройшла шлях від трудової школи-інтернату для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування до санаторної школи для дітей з вадами опорно-рухового апарату.

Святково вбраний заклад освіти зустрічав школярів і гостей яскравим вернісажем “Квіти для рідної школи”, фотосушкою “З днем народження!” та ювілейною фотозоною.

Привітали й ветеранів, які долучилися до становлення закладу, пережили перипетії, викликані часом, активно сприяли розвитку закладу.

Добрі слова, адресовані школі, і улюблені пісні єднали всіх причетних до святкування. Знаковою подією стало символічне створення портрету школи й вже традиційна акція “Обійми рідну школу”.

Яскравим закінченням ювілею КЗ “Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради” став святковий концерт, на якому були присутні Анатолій Стеценко, голова обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України, Ганна Федорченко, член президії обкому Профспілки, голова міської організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Подарунками до свята членам колективу школи стали Почесні грамоти президій обласного та міського комітетів Профспілки та нагородження премією Черкаської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України імені Народного вчителя О. А. Захаренка, з врученням диплому Лауреата премії, директорці Шарапі Людмилі Володимирівні.

На завершення свята глядачів об’єднала пісня “Сім’я”, яка вже стала символом школи. Саме в такі емоційні моменти розумієш, що, попри вік, заклад упевнено рухається у майбутнє, керований професійним директором, з талановитим, творчим колективом, усебічною підтримкою батьків і друзів.

Бажаємо всім учням, ​​вчителям, технічному персоналу  і керівництву Комунального закладу «Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради» подальшої плідної діяльності,  процвітання та нових звершень!

Разом
0
Поширення
Попередній допис

Захищені права та гарантії педагогів – основа ефективної роботи системи освіти

Наступний допис

Профспілка на захисті трудових прав спілчан Тальнівщини

Схожі повідомлення
Детальніше

Заключний етап XX звітно-виборної конференції

26 листопада 2020 року відбувся заключний етап ХХ звітно-виборної конференції Черкаської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України в режимі онлайн з під’єднанням кожного делегата на платформі Microsoft Teams.
Детальніше

Анатолій Стеценко привітав колектив ЧДТУ з 61-ю річницею від дня створення університету

15 березня 2021 року в Черкаському державному технологічному університеті відбулося урочисте засідання Вченої ради ЧДТУ, присвячене 61-ій річниці…
Шановні колеги! Зверніть увагу, що наша оновлена адреса електронної пошти [email protected]