Відбулося чергове засідання президії обкому Профспілки

28 квітня 2021 року в режимі онлайн відбулося розширене засідання президії Черкаського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України за участі голів міських, районних організацій Профспілки, первинних профспілкових організацій закладів вищої і професійно-технічної освіти.

На початку роботи Анатолій Стеценко, голова обласної організації Профспілки, привітав усіх присутніх із Всесвітнім днем охорони праці, наголосив на першочергових завданнях профспілкової організації та проінформував про організацію оздоровлення спілчан та їхніх дітей влітку 2021 року.

За дорученням Георгія Труханова, голови Профспілки, Анатолій Іванович вручив Івану Берестовому, завідувачу відділом правового захисту та охорони праці обкому свідоцтво і знак «Заслужений працівник Профспілки працівників освіти і науки України».

Подякувавши за високу нагороду, Іван Федорович доповів про громадський контроль за реформуванням закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти, які перебувають у мережі організацій галузевої Профспілки.

Про форми профспілкового активізму в первинних профспілкових організаціях закладів вищої, професійної (професійно-технічної) освіти серед студентської молоді інформував Руслан Пархоменко, заступник голови обласної організації Профспілки у справах молоді та студентів.

Ніна Плясунова, заступниця голови обласної організації Профспілки наголосила на дотриманні Статуту Профспілки працівників освіти і науки України з питань виконавської дисципліни головами територіальних організацій Профспілки.

Під час засідання були розглянуті звернення голів організацій Профспілки щодо фінансової підтримки, грошового та матеріального заохочення, нагородження членів Профспілки.

Після обговорень та внесення пропозицій щодо питань порядку денного, президія прийняла ряд відповідних постанов.

Разом
1
Поширення
Попередній допис

Сучасні підходи до комунікації в публічному просторі

Наступний допис

Обрано очільника Корсунь-Шевченківської районної організації Профспілки

Схожі повідомлення
Детальніше

Живий діалог з представниками влади на Уманщині

У рамках виїзної президії Анатолій Іванович Стеценко, голова Черкаської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України провів ділові зустрічі з представниками влади Уманщини. Були обговорені питання, пов’язані…
Детальніше

Лютневе розширене засідання президії обласного комітету

25 лютого відбулося розширене засідання президії Черкаського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України. Перша частина засідання…
Шановні колеги! Зверніть увагу, що наша оновлена адреса електронної пошти [email protected]