Відбулася IX-а позачергова звітно-виборна конференція Монастирищенської районної ради

12 лютого відбулася ІХ-а позачергова звітно-виборна конференція Монастирищенської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України в режимі онлайн на платформі Google Meet.

У роботі конференції взяли участь запрошені:

  1. Тищенко Олександр Михайлович – голова Монастирищенської міської ради;
  2. Стеценко Анатолій Іванович – голова Черкаської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України;
  3. Плясунова Ніна Григорівна – заступник голови Черкаської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України;
  4. Завертана Ніна Борисівна – в.о. начальника управління освіти, молоді та спорту Монастирищенської міської ради.

Також долучилися до роботи конференції керівники закладів загальної середньої освіти, позашкільної та дошкільної освіти.

Перед початком конференції Анатолій Стеценко привітав присутніх, оголосив про нагородження спілчан грамотами і подяками обласної організації Профспілки та побажав делегатам результативної роботи.

Після заслуховування і обговорення звітних доповідей, делегати визнали роботу районної організації Профспілки задовільною і затвердили звіт ревізійної комісії.

Одноголосно головою Монастирищенської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України обрано Милову Ірину Павлівну.

Вітаємо Ірину Павлівну з високою довірою і бажаємо невичерпних життєвих сил та ефективної діяльності на благо членів Профспілки!

Щиро дякуємо за плідну працю на чолі районної організації Профспілки Завертаній Ніні Борисівні і бажаємо успіхів, стабільності та соціального партнерства на новій посаді!

Разом
0
Поширення
Попередній допис

Анатолій Стеценко взяв участь у засіданні президії ЦК Профспілки

Наступний допис

Лютневий випуск газети "Профспілкова позиція"

Схожі повідомлення
Детальніше

Зустрічі в Піщанській територіальній громаді

Цьогоріч надзвичайно активно відбувається процес оптимізації мережі закладів освіти. Місцевими радами Черкаської області прийняті рішення щодо їх реорганізації або ліквідації,…
Шановні колеги! Зверніть увагу, що наша оновлена адреса електронної пошти [email protected]