Сучасні підходи до комунікації в публічному просторі

27 квітня 2021 року працівники офісу Черкаської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки взяли участь у вебінарі із теми: «Сучасна комунікація онлайн: безпечно, ефективно та результативно» який провів ЦК Профспілки працівників освіти і науки України на платформі Zoom.

Відкрив вебінар Георгій Труханов, Голова Профспілки працівників освіти і науки України, який наголосив на першочергових завданнях Профспілкової організації.

Цілі та завдання вебінару озвучила Інна Михальченко, заввідділу інформаційного забезпечення та комунікацій ЦК Профспілки.

Валерія Деспайне, програмний співробітник з координування мережі ЄКПО по Центральній та Східній Європі й питань солідарності, Гаель Давід, спеціаліст з комунікацій ЄКПО та Катерина Малюта-Осаулова, працівник міжнародного відділу ЦК Профспілки познайомили учасників з міжнародним досвідом роботи у сфері комунікацій, надали рекомендації, щодо залучення аудиторії до блогів, вебсайтів та соціальних мереж.

Наталія Величко, спеціалістка з дизайну та діджитал комунікацій проєктів ЄС, МОП розкрила покроковий алгоритм роботи, щодо просування сторінок організації у соціальній мережі «Фейсбук».

Родзинкою заходу став інтерактивний квіз проведений у вебсервісі «Кахут» від Олексія Михальченка, заввідділу технічного забезпечення та захисту інформації ЦК Профспілки у якому Руслан Пархоменко, заступник голови Черкаської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України у справах молоді та студентів, виборов почесне перше місце та отримає подарунок від ЦК Профспілки працівників освіти і науки України. Вітаємо Руслана, так тримати!

Антон Кушнір, тренер з цифрової безпеки Лабораторії цифрової безпеки, SAFETAG аудитор та Аліна Елєвтєрова, консультантка з цифрової безпеки Лабораторії цифрової безпеки надали дієві поради щодо безпеки в Інтернеті та захисту власних технічних пристроїв.

Дякуємо організаторам та спікерам вебінару за корисну, інформативну, практично спрямовану інформацію, яка надзвичайно актуальна зараз – в епоху діджиталізації усіх сфер діяльності України.

Черкаська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України найближчим часом планує провести аналогічне навчання для профспілкових лідерів Черкаської області.

Разом
28
Поширення
Попередній допис

ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ВІДБУЛАСЯ

Наступний допис

Відбулося чергове засідання президії обкому Профспілки

Схожі повідомлення
Детальніше

Анатолій Стеценко взяв участь у засіданні президії ЦК Профспілки

Сьогодні Анатолій Стеценко, голова Черкаської обласної організації Профспілки, взяв участь у засіданні президії ЦК Профспілки працівників освіти і…
Детальніше

Проведено семінар-навчання «Підвищення компетентності профспілкових лідерів»

13 травня на базі Уманської міської організації Профспілки відбувся семінар-навчання «Підвищення компетентності профспілкових лідерів» за участі голів Жашківської,…
Шановні колеги! Зверніть увагу, що наша оновлена адреса електронної пошти [email protected]