Століття Черкаського національного

Черкаська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України щиро вітає викладачів та усіх працівників, студентів і випускників Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького зі сторіччям від дня заснування!

Які б назви раніше не мав Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького: інститут народної освіти, педагогічний інститут, державний педагогічний інститут, державний університет – він завжди був і залишається флагманом у підготовці висококваліфікованих фахівців та вчених, знаних у багатьох країнах світу, і які наразі працюють в усіх куточках України та за кордоном.

Цей ювілей є знаменною подією не лише для всіх поколінь працівників і випускників університету, а й загалом у житті вітчизняної науки та освіти.

Довгий і славний шлях університета-ювіляра – це яскравий приклад самовідданої праці колективу, якому притаманна талановитість, висока професійність та вміння долати труднощі.

Щиру подяку висловлюємо керівництву і колективу університету за багаторічну співпрацю з обласною організацією Профспілки працівників освіти і науки України.

Шановні колеги і студенти, зичимо, щоб доля була до вас прихильною, життєва дорога – чистою, і на ній зустрічалися вірні друзі та щирі колеги! Бажаємо міцного здоров’я, щастя, здійснення всіх мрій та задумів! Хай вас супроводжує вдача в усіх починаннях, а розуміння і підтримка з боку рідних, колег, однодумців. Творчих вам перемог, наснаги та усіляких гараздів на довгі щасливі літа!

Разом
0
Поширення
Попередній допис

Працівники Обласного комітету завітали до Катеринопільщини та Звенигородщини

Наступний допис

Анатолій Стеценко взяв участь у засіданні президії ЦК Профспілки

Схожі повідомлення
Шановні колеги! Зверніть увагу, що наша оновлена адреса електронної пошти [email protected]