Століття Черкаського національного

Черкаська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України щиро вітає викладачів та усіх працівників, студентів і випускників Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького зі сторіччям від дня заснування!

Які б назви раніше не мав Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького: інститут народної освіти, педагогічний інститут, державний педагогічний інститут, державний університет – він завжди був і залишається флагманом у підготовці висококваліфікованих фахівців та вчених, знаних у багатьох країнах світу, і які наразі працюють в усіх куточках України та за кордоном.

Цей ювілей є знаменною подією не лише для всіх поколінь працівників і випускників університету, а й загалом у житті вітчизняної науки та освіти.

Довгий і славний шлях університета-ювіляра – це яскравий приклад самовідданої праці колективу, якому притаманна талановитість, висока професійність та вміння долати труднощі.

Щиру подяку висловлюємо керівництву і колективу університету за багаторічну співпрацю з обласною організацією Профспілки працівників освіти і науки України.

Шановні колеги і студенти, зичимо, щоб доля була до вас прихильною, життєва дорога – чистою, і на ній зустрічалися вірні друзі та щирі колеги! Бажаємо міцного здоров’я, щастя, здійснення всіх мрій та задумів! Хай вас супроводжує вдача в усіх починаннях, а розуміння і підтримка з боку рідних, колег, однодумців. Творчих вам перемог, наснаги та усіляких гараздів на довгі щасливі літа!

Разом
0
Поширення
Попередній допис

Працівники Обласного комітету завітали до Катеринопільщини та Звенигородщини

Наступний допис

Анатолій Стеценко взяв участь у засіданні президії ЦК Профспілки

Схожі повідомлення
Детальніше

Вітаємо випускників Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького!

На запрошення Олександра Володимировича Черевка, ректора Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Черкаська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України долучилася до урочистостей з нагоди…
Шановні колеги! Зверніть увагу, що наша оновлена адреса електронної пошти [email protected]