Слово Профспілки в суді допомогло зберегти репутацію талановитої вчительки на Черкащині

8 квітня 2021 року у с.м.т. Лисянці відбулося чергове засідання суду по справі Наталії В., яка намагалася визнати неправомірним та скасувати наказ про накладення на неї дисциплінарного стягнення.

Окрім адвоката у засіданні брали участь два представники від колишньої районної організації, тепер територіальної організації Профспілки працівників освіти і науки, та представник обласної організації.

Присутні навели докази, які свідчили про упереджене ставлення керівника до свого заступника, якій він незаконно, без правових підстав, оголосив догану. Свідченням незаконності були недоліки у виконанні вимог статті 29, 147 та 149 КЗпП України.

У суді були спростовані факти щодо порушення позивачкою трудової дисципліни, наведені директором закладу освіти. Доведено, що вчителька виконувала свої посадові обов’язки сумлінно і творчо, про що свідчать результати атестації педагогічних працівників, їй присвоєно звання «Учитель-методист», а за останні 15 років роботи вручено 12 нагород.

Суддя почула «голос Профспілки» і постановила скасувати наказ по школі про накладення дисциплінарного стягнення.

Сподіваємося, що дане рішення суду допоможе вчительці й надалі дарувати радість і відкривати учням шлях у світ пізнання нового, адже її люблять учні та поважають батьки. 

Профспілка й надалі захищатиме талановитих вчителів, які розвивають Нову українську школу, і за якими майбутнє всієї України.

Разом
38
Поширення
Попередній допис

Осучаснення профспілок неможливе без діджиталізації

Наступний допис

Per aspera ad astra

Схожі повідомлення
Детальніше

ФПУ звернулась до Голови Верховної Ради України Разумкова Д.О. щодо відновлення порушених прав працівників на отримання допомоги з тимчасової втрати працездатності

Федерація профспілок України звернулась до Голови Верховної Ради України Разумкова Д.О. щодо відновлення порушених прав працівників на отримання…
Детальніше

Реформи трудового законодавства мають відбуватися з повагою до законних інтересів усіх сторін процесу

Днями на Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Трудові ресурси», ініційованому Президентом України, з позицією профспілок щодо законодавчих ініціатив влади з…
Шановні колеги! Зверніть увагу, що наша оновлена адреса електронної пошти [email protected]