Шлях до визнання визнаного

29 березня 2021 року відбулося перше засідання Черкаського окружного адміністративного суду, на якому розглядалася позовна заява голови Черкаської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки щодо визнання неправомірною відмову Державного реєстратора в проведенні реєстраційних змін у керівних органах обласної організації Профспілки.

Засідання тривало близько 2,5 годин. Одним із аргументів, яким керувався Державний реєстратор, є те, що здійснювати реєстраційні дії, на його думку, може лише та особа, яка зазначена керівником нашої організації в Державному реєстрі. Тобто колишня голова обласної організації мала б або сама подавати заяву про зміни, або передати право на проведення реєстраційних дій іншій особі, що є фактично неможливим. Таким чином, порушується право спілчан на волевиявлення шляхом виборів голови обласної організації Профспілки.

Чимало питань у судді викликали й інші тлумачення, до яких апелював Державний реєстратор і його представник.

Ухвала суду має бути проголошена на засіданні, яке відбудеться 12 квітня 2021 року.

Ситуація, яка склалася, є безпрецедентною, і тому згодом буде детально висвітлена в ЗМІ.

Разом
13
Поширення
Попередній допис

Березневе засідання Президії обкому Профспілки

Наступний допис

Чи засмутився б Великий Кобзар від ставлення нащадків до школи, яка названа на його честь?

Схожі повідомлення
Детальніше

Семінар-навчання «Підвищення компетентності профспілкових лідерів»

18 березня на базі офісу обкому Профспілки відбувся семінар-навчання «Підвищення компетентності профспілкових лідерів» за участі голів Черкаської, Канівської…
Детальніше

Працівники Обласного комітету завітали до Катеринопільщини та Звенигородщини

З метою налагодження співпраці в усіх ланках галузевої Профспілки та визначенням особливостей роботи працівників закладів освіти в сучасних…
Детальніше

Заключний етап XX звітно-виборної конференції

26 листопада 2020 року відбувся заключний етап ХХ звітно-виборної конференції Черкаської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України в режимі онлайн з під’єднанням кожного делегата на платформі Microsoft Teams.
Шановні колеги! Зверніть увагу, що наша оновлена адреса електронної пошти [email protected]