Семінар-навчання «Підвищення компетентності профспілкових лідерів»

18 березня на базі офісу обкому Профспілки відбувся семінар-навчання «Підвищення компетентності профспілкових лідерів» за участі голів Черкаської, Канівської міських, Городищенської, Кам’янської, Корсунь-Шевченківської, Смілянської, Черкаської районних організацій Профспілки.

Семінар пройшов у вигляді діалогу-сесії, усі виступи супроводжувалися презентаціями.

Голова обласної організації Профспілки Анатолій Стеценко повідомив про налагодження соціального діалогу із партнерами галузевої Профспілки, зосередив увагу на особливостях зміни назви територіальних організацій у разі змін в адміністративно-територіальному устрої.

Заступниця голови обласної організації Ніна Плясунова презентувала доповідь «Про нові ролі голови організації Профспілки в умовах реформування освіти».

Головний бухгалтер обкому Профспілки Світлана Кохан провела навчання з наочними прикладами щодо використання коштів профспілкового бюджету, оформлення документів для подання в обласну організацію Профспілки на матеріальну допомогу.

Друга частина семінару пройшла у вигляді практикуму-сесії «Я це роблю так», де голови організацій ділилися досвідом і наводили приклади щодо налагодження співпраці з соціальними партнерами; ведення діловодства (планування, вимоги ведення протоколів, тощо); розробки номенклатури справ; архівації документів.

Наприкінці семінару головами організацій були дані запити щодо сучасних викликів галузі освіти, на які офіс обкому Профспілки оперативно зреагував і підготував відповіді.

Захід відбувся у дружній атмосфері, кожен учасник семінару отримав нову інформацію та поділився своєю. Відчувалася єдність в думках, адже тільки так ми зможемо досягти успіху на користь спілчан.  

Разом
0
Поширення
Попередній допис

Анатолій Стеценко привітав колектив ЧДТУ з 61-ю річницею від дня створення університету

Наступний допис

ФПУ звернулась до Голови Верховної Ради України Разумкова Д.О. щодо відновлення порушених прав працівників на отримання допомоги з тимчасової втрати працездатності

Схожі повідомлення
Детальніше

Проведено семінар-навчання «Підвищення компетентності профспілкових лідерів»

13 травня на базі Уманської міської організації Профспілки відбувся семінар-навчання «Підвищення компетентності профспілкових лідерів» за участі голів Жашківської,…
Детальніше

Осучаснення профспілок неможливе без діджиталізації

Цифрова грамотність – невід’ємна частина сучасності. Адже вміння використовувати онлайн-інструменти, вебсервіси, технології мультимедіа та візуалізації даних – істотно…
Шановні колеги! Зверніть увагу, що наша оновлена адреса електронної пошти [email protected]