Семінар для голів первинних профспілкових організацій шкіл

2 березня в обласному Будинку вчителя відбувся семінар для голів первинних профспілкових організацій закладів загальної, дошкільної та позашкільної освіти Черкаської міської організації Профспілки. Захід проходив з дотриманням усіх протиепідемічних заходів з обмеженою кількістю учасників.

Тема семінару була «Підвищення ролі первинних профспілкових організацій закладів загальної, дошкільної та позашкільної освіти в організаційному зміцненні Профспілки, їх авторитету у суспільному житті».

У семінарі взяв участь голова обласної організації Профспілки Анатолій Стеценко і заступниця голови Ніна Плясунова.

На початку відбулося пошанування ювілярів. Анатолій Стеценко вручив від обласної організації Профспілки грамоти і квіти.

Анатолій Іванович виступив із питанням про основні завдання розвитку профспілкового руху в світлі рішень ХХ звітно-виборної конференції обласної організації Профспілки та ХІ з’їзду ЦК Профспілки працівників освіти і науки України.

Ніна Григорівна доповіла про роль і значення мотиваційних аспектів перебування в Профспілці і доповнила свій виступ презентацією з елементами практичного навчання.

Ганна Петрівна Федорченко, голова Черкаської міської організації Профспілки виступила з питанням про завдання профкомів щодо організаційного зміцнення членства та їх соціального захисту.

Наприкінці семінару, вітаючи всіх жінок з прийдешнім святом 8 Березня, виступив народний аматорський гурт «Хрещатик» обласного Будинку вчителя та гурт «Черкаські козаки». 

Разом
3
Поширення
Попередній допис

Лютневе розширене засідання президії обласного комітету

Наступний допис

З Міжнародним жіночим днем!

Схожі повідомлення
Детальніше

Обрано голову Корсунь-Шевченківської об’єднаної організації Профспілки працівників освіти і науки України

28 жовтня відбулася позачергова ХХІV звітно-виборна конференція Корсунь-Шевченківської об’єднаної організації Профспілки працівників освіти і науки України. У роботі…
Детальніше

Обрано очільника Корсунь-Шевченківської районної організації Профспілки

06 травня відбулася ХХІІІ звітно-виборна конференція Корсунь-Шевченківської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України, в ході якої…
Шановні колеги! Зверніть увагу, що наша оновлена адреса електронної пошти [email protected]