Робочий візит до Лисянщини

22 грудня 2020 року на запрошення Олексія Галкіна, голови Лисянської територіальної організації Профспілки відбувся робочий візит Анатолія Стеценка, голови обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України та Івана Берестового, завідуючого відділом правового захисту та охорони праці обкому Профспілки.

Мета зустрічі полягала у вивченні особливостей функціювання профспілкових організацій Лисянщини в умовах реформування адміністративно-територіального устрою.

Під час поїздки відбулися зустрічі з: Анатолієм Проценком, Лисянським селищним головою та його заступником Олегом Зарудняком, Інною Мелашенко, начальником відділу освіти Лисянської територіальної громади, Анатолієм Присяжнюком, директором Лисянського КЗ «загальноосвітня школа I-III ступенів» № 2 та його заступником з навчально–виховної роботи Наталією Вихватень, Ларисою Макушенко, головою первинної профспілкової організації, представниками колективу закладу загальної середньої освіти, Валентиною Стадник, Бужанським сільським головою та її заступником Андрієм Багателею, Ніною Лапуть, завідувачем ДНЗ «Сонечко» та її трудовим колективом.

Бесіди носили конструктивний характер. Переважно увагу було приділено співпраці та встановленню соціального діалогу між органами Профспілки та представниками влади, керівниками закладів освіти.

Обговорено також було актуальні питання статутної діяльності Профспілки, зокрема: про необхідність дотримання вимог положень Бюджетного кодексу щодо цільового використання освітньої субвенції; про недопущення порушення профспілкових прав, не втручання та не перешкоджання профспілковій діяльності.

Разом
0
Поширення
Попередній допис

З днем Святого Миколая!

Наступний допис

Вітаємо переможців ІІ етапу конкурсу "Учитель року 2021"

Схожі повідомлення
Детальніше

Відбулася IX-а позачергова звітно-виборна конференція Монастирищенської районної ради

12 лютого відбулася ІХ-а позачергова звітно-виборна конференція Монастирищенської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України в режимі…
Детальніше

Чи засмутився б Великий Кобзар від ставлення нащадків до школи, яка названа на його честь?

Напередодні ми інформували про Тарасівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Звенигородської районної ради, яка була приєднана до опорного навчального закладу…
Детальніше

Профспілка на захисті справедливості та трудових прав освітян Звенигородщини

У зв’язку з прийняттям Закону України «Про повну загальну середню освіту» однією з найважливіших і, водночас, найскладніших проблем…
Шановні колеги! Зверніть увагу, що наша оновлена адреса електронної пошти [email protected]