Робоча нарада Ради молоді, яка працює та навчається ЦК Профспілки

23 вересня 2021 року Руслан Пархоменко, заступник голови у справах молоді та студентів, Людмила Лосіцька, заступниця голови Черкаської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України, голова Золотоніської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України, Валентин Хитрук, голова первинної профспілкової організації Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини взяли участь у робочій нараді молоді, яка працює та навчається ЦК Профспілки, яка проходила в режимі відеоконференції.

Відкриваючи роботу Голова Ради Ольга Чабанюк поінформувала про основні питання порядку денного, що обрано для обговорення. Серед них – постановка на облік першокурсників; стипендіальне забезпечення та скорочення кола стипендіатів; всеукраїнська акція протесту профспілок до Дня дій за гідну працю – 7 жовтня 2021 року.

Також було розглянуто проект Державної цільової соціальної програми відновлення та розбудови мережі гуртожитків для проживання здобувачів освіти закладів вищої освіти на 2022-2026 роки а також питання збільшення оплати за проживання в гуртожитках у ЗВО.

Учасники заходу поділилися досвідом роботи профкомів, новими формами взаємодії з молоддю та активізації роботи щодо захисту прав студентів.

Разом
0
Поширення
Попередній допис

Участь у виїзному засіданні Ради освіти ЦК Профспілки працівників освіти і науки України

Наступний допис

Святковий випуск газети "Голос Профспілки", присвячений Дню працівників освіти!

Схожі повідомлення
Детальніше

Анатолій Стеценко взяв участь у засіданні президії ЦК Профспілки

Сьогодні Анатолій Стеценко, голова Черкаської обласної організації Профспілки, взяв участь у засіданні президії ЦК Профспілки працівників освіти і…
Шановні колеги! Зверніть увагу, що наша оновлена адреса електронної пошти [email protected]