Профспілка на захисті трудових прав спілчан Тальнівщини

22 жовтня 2021 року відбулася робоча поїздка Анатолія Стеценка, голови Черкаської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України до Тальнівської міської територіальної громади Звенигородського району Черкаської області.

Візит здійснено з метою консультування підготовки до позачергової звітно-виборної конференції Тальнівської районної організації Профспілки, яка буде проведена 29 жовтня 2021 року. Відбулися перемовини із потенційними кандидатами на посаду голови організації Профспілки. Обговорили організаційні питання проведення конференції.

Наступна частина поїздки була присвячена врегулюванню конфліктної ситуації, яка склалася у Вишнопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Тальнівської міської ради Звенигородського району.

У результаті перемовин, в яких взяли участь голова і юрист обласної організації Профспілки Анатолій Стеценко і Руслан Дмитренко, директор школи Тетяна Лиса, голови районної Профспілки та первинної профспілкової організації школи Людмила Нестругіна і Віра Дубик, члени трудового колективу школи, були узгоджені специфічні питання, знайдені компромісні рішення, сторони дійшли згоди про необхідність нормалізації стосунків у трудовому колективі. Освітяни пересвідчились, що Профспілка може ефективно відстоювати їхні права та інтереси, а також налагоджувати соціальний діалог.

Профспілкові керівники також зустрілися з начальником відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради Раїсою Карман. Під час конструктивної розмови з’ясували і уточнили особливості взаємовідносин профспілкової організації Тальнівщини та органами місцевого самоврядування.

Таким чином, Профспілка вчергове заявила про себе, як про дієву силу та соціального партнера органів виконавчої влади й місцевого самоврядування.

Разом
1
Поширення
Попередній допис

Вітаємо Черкаську санаторну школу з ювілеєм!

Наступний допис

Історія боротьби Профспілки за права Тагачанських педагогів

Схожі повідомлення
Детальніше

Заключний етап XX звітно-виборної конференції

26 листопада 2020 року відбувся заключний етап ХХ звітно-виборної конференції Черкаської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України в режимі онлайн з під’єднанням кожного делегата на платформі Microsoft Teams.
Детальніше

Типові договори про надомну та дистанційну роботу: зміни в законодавстві

Набрав чинності Наказ Мінекономіки від 5.05.2021 № 913-21 (зареєстрований в Мінюсті 6.07.2021 за №886/36508), яким затверджено типові форми трудових договорів про надомну…
Детальніше

Працівники Обласного комітету завітали до Катеринопільщини та Звенигородщини

З метою налагодження співпраці в усіх ланках галузевої Профспілки та визначенням особливостей роботи працівників закладів освіти в сучасних…
Шановні колеги! Зверніть увагу, що наша оновлена адреса електронної пошти [email protected]