Працівники Обласного комітету завітали до Катеринопільщини та Звенигородщини

З метою налагодження співпраці в усіх ланках галузевої Профспілки та визначенням особливостей роботи працівників закладів освіти в сучасних умовах реформування територіального устрою 03 лютого на Катеринопільщину та Звенигородщину завітали представники обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України: Стеценко Анатолій Іванович, голова організації, Плясунова Ніна Григорівна, заступник голови організації, Берестовий Іван Федорович, завідуючий відділом правового захисту і охорони праці.

Цей день виявився надзвичайно насиченим зустрічами та інтенсивним спілкуванням, які відбулися у форматі діалог-сесій із спільнотою працівників освіти, представниками органів влади, управлінь та відділів освіти.

Живі дискусії про різні аспекти забезпечення належного рівня освітнього процесу на сучасному етапі та роль Профспілки відбулися у комунальному закладі «Катеринопільський навчально-виховний комплекс № 1 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (директор Гончар Юрій Миколайович, голова первинної профспілкової організації Бібік Зінаїда Анатоліївна) та комунальному закладі «Катеринопільський навчально-виховний комплекс № 2 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (директор Мандрика Лідія Володимирівна, голова первинної профспілкової організації Вишемірська Альона Анатоліївна.

З метою налагодження соціального діалогу та партнерських стосунків відбулася змістовна зустріч із Катеринопільським селищним головою Коваленком Володимиром Андрійовичем.

Активними у спілкуванні виявилися і працівники Єрківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. ім. Героя України В’ячеслава Чорновола (директор Онатій Валерія Тіборівна, голова первинної профспілкової організації Похилюк Оксана Віталіївна).

Під час зустрічей відбувалися комунікації із різними працівниками, які озвучували виклики і проблеми, які їм особливо «наболіли»: виконання умов колективних договорів, побудова трудових стосунків у процесі об’єднання територіальних громад, підписання строкових договорів із пенсіонерами і іншими працівниками. Також були обговорені такі питання, як: недопущення порушення конституційних прав педагогів, зокрема, дискримінації працівників за віковою ознакою; неприпустимість втручання у діяльність профспілок з боку державних і місцевих органів влади; відновлення функціонування «Мрії», як санаторію-профілакторію для працівників освіти; недостатня мотивація освітян щодо долучення до профспілкового руху тощо.

Потім з робочим візитом представники обласної організації Профспілки завітали до м. Звенигородка, де відбулася зустріч з головою Звенигородської районної ради Струком Сергієм Михайловичем, на якій обговорювали проблемне питання щодо захисту трудових прав 7 працівників Тарасівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. На завершення поспілкувалися з працівниками і з’ясували претензії спілчан. Показово, як наслідок, з боку влади ми почули не лише про занепокоєність ситуацією, яка склалася, але й побачили реальні дії щодо розв’язання дуже складного питання.

Окрема подяка за організацію таких зустрічей головам Катеринопільської та Звенигородської районних організацій Профспілки Бойко Роксані В’ячеславівні та Бойко Майї Олександрівні.

Обласна організація Профспілки і надалі планує проводити такі виїзні зустрічі в закладах освіти області. Наша мета – налагодити соціальний діалог з усіма учасниками освітнього процесу та підтримати кожного спілчанина. Ми прагнемо, аби всі освітяни відчули турботу профспілкових лідерів, та завжди відкриті до спілкування. Тому запрошуємо до співпраці і очікуємо на конструктивний діалог.

Разом
1
Поширення
Попередній допис

Лютневе засідання президії обкому

Наступний допис

Століття Черкаського національного

Схожі повідомлення
Детальніше

Семінар-навчання «Підвищення компетентності профспілкових лідерів»

18 березня на базі офісу обкому Профспілки відбувся семінар-навчання «Підвищення компетентності профспілкових лідерів» за участі голів Черкаської, Канівської…
Детальніше

Позачергова ХХІ звітно-виборна конференція Смілянської районної організації Профспілки освітян

31 березня відбулася позачергова ХХІ звітно-виборна конференція Смілянської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України. У роботі…
Детальніше

Участь в онлайн-нараді та чергове засідання президії

13 вересня 2021 року Анатолій Іванович Стеценко, голова Черкаської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України, взяв участь в онлайн-нараді голів…
Шановні колеги! Зверніть увагу, що наша оновлена адреса електронної пошти [email protected]