Позачергова звітно-виборна конференція Профспілки Черкаського національного

10 березня голова обласної організації Профспілки Анатолій Стеценко взяв участь у роботі позачергової звітно-виборної конференції первинної профспілкової організації Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, яку він ще донедавна очолював.

На зібранні були присутні понад 100 спілчан, серед яких делегати конференції та запрошені проректори, директори і декани, керівники підрозділів.

Після заслуховування і обговорення звітних доповідей виконувача обов’язків голови профкому Олександра Ілюхи і голови ревізійної комісії Катерини Гривачевської делегати проголосували за те, щоб оцінити роботу профспілкового комітету на «задовільно» та затвердили звіт ревізійної комісії.

У своїх виступах делегати зазначали, що між профкомом і ректоратом ведеться постійний діалог, завжди знаходяться компромісні шляхи щодо вирішення складних і нетривіальних питань. Водночас вишукуються нові форми роботи для вирішення всіх проблем, адже лише в єдності – сила, надія і впевненість у майбутньому.

Перший проректор університету Василь Мойсієнко наголосив на важливості партнерського діалогу між профспілкою та адміністрацією, окреслив подальші перспективи співпраці.

Анатолій Стеценко поінформував делегатів конференції про останні важливі події у роботі Профспілки та нагородив спілчан почесними грамотами обкому.

Головою первинної профспілкової організації обрано Погрібного Ігоря Івановича, який тривалий час працював на посаді директора навчально-наукового інституту української філології та соціальних комунікацій університету. Заступницею голови первинної профспілкової організації у справах студентів делегати обрали Восканян Сусанну Олександрівну, студентку 2 курсу психологічного факультету.

Обласна організація Профспілки щиро вітає новообраних профспілкових лідерів і бажає натхнення, невичерпних життєвих сил та плідної роботи на нових посадах!

Висловлюємо також надію, що первинна профспілкова організація університету і в подальшому буде вести активну діяльність щодо захисту соціально-економічних прав та інтересів спілчан, плідно співпрацювати з адміністрацією університету і обласним комітетом Профспілки.

Разом
1
Поширення
Попередній допис

Вшанування пам'яті Великого Кобзаря та робоча зустріч з головою Степанецької ОТГ

Наступний допис

Анатолій Стеценко привітав колектив ЧДТУ з 61-ю річницею від дня створення університету

Шановні колеги! Зверніть увагу, що наша оновлена адреса електронної пошти [email protected]