Позачергова звітно-виборна конференція Кам’янської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України

Сьогодні, 25 серпня,  відбулася ХVІІІ  позачергова звітно-виборна конференція Кам`янської районної організації Профспілки працівників освіти і науки, на якій були присутні 40 делегатів.  

У роботі конференції взяли участь Анатолій Стеценко, голова Черкаської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України, Володимир Тірон, міській голова м. Кам’янка, Анатолій Могилко, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Кам’янської міської ради, керівники закладів освіти, голови первинних профспілкових організацій, ветерани педагогічної праці. 

Така увага до заходу і широке представництво свідчать про партнерську взаємодію, соціальний діалог та усвідомлення ролі організації Профспілки у діяльності галузі освіти територіальних громад. 

У ході конференції було вирішено питання зміни назви Кам`янської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України на Об’єднану організацію Профспілки працівників освіти і науки України Михайлівської та Кам`янської територіальних громад. 

За роки роботи головою районної організації Профспілки, Олександром Григоровичем разом із профактивом було зроблено багато добрих справ для соціально-економічного та правового захисту працівників освіти Кам’янщини. Щиро дякуємо Олександру Григоровичу за відданість справі! 

У зв’язку з призначенням колишнього голови профспілкової організації Шамрая Олександра Григоровича на посаду директора комунального закладу «Телепинський ліцей Кам’янської міської ради Черкаської області» Телепинського ліцею було обрано нового голову – Канюку Марину Анатоліївну. 

Вітаємо Марину Анатоліївну з обранням на відповідальну посаду та бажаємо сил і натхнення у роботі.  

Під час конференції були розглянуті й інші організаційні питання. 

Разом
1
Поширення
Попередній допис

Чергове засідання президії

Наступний допис

Серпнева профспілкова зустріч

Шановні колеги! Зверніть увагу, що наша оновлена адреса електронної пошти [email protected]