Позачергова ХХІ звітно-виборна конференція Смілянської районної організації Профспілки освітян

31 березня відбулася позачергова ХХІ звітно-виборна конференція Смілянської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

У роботі конференції брали участь начальники відділів та управлінь освітою територіальних громад, керівники закладів освіти, голови первинних профспілкових організацій.

Після заслуховування і обговорення звітних доповідей, делегати визнали роботу районної організації Профспілки задовільною і затвердили звіт ревізійної комісії.

За 10 років роботи Ніною Плясуновою, головою районної організації Профспілки, разом із профспілковим активом було зроблено багато добрих справ на захист прав та інтересів освітян. На сьогодні районна організація є міцною профспілковою платформою для подальших дій, сильною командою голів первинних профспілкових організацій закладів освіти та налічує 914 членів Профспілки.

Одноголосно головою Смілянської територіальної організації Профспілки працівників освіти і науки України обрано Юрія Рака! Також були обрані заступники голови (на громадських засадах) для посилення профспілкової роботи в чотирьох територіальних громадах.

Щиро вітаємо Юрія Євгенійовича з високою довірою! Бажаємо успіхів у всіх починаннях, дієвої співпраці, творчого натхнення на профспілковій ниві!

Разом
1
Поширення
Попередній допис

Чи засмутився б Великий Кобзар від ставлення нащадків до школи, яка названа на його честь?

Наступний допис

Осучаснення профспілок неможливе без діджиталізації

Схожі повідомлення
Детальніше

Відбулася IX-а позачергова звітно-виборна конференція Монастирищенської районної ради

12 лютого відбулася ІХ-а позачергова звітно-виборна конференція Монастирищенської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України в режимі…
Шановні колеги! Зверніть увагу, що наша оновлена адреса електронної пошти [email protected]