Осучаснення профспілок неможливе без діджиталізації

Цифрова грамотність – невід’ємна частина сучасності. Адже вміння використовувати онлайн-інструменти, вебсервіси, технології мультимедіа та візуалізації даних – істотно впливає на ефективність роботи працівників. Саме тому, всі працівники обласного комітету Профспілки ґрунтовно підійшли до освоєння новацій у сфері інформаційних технологій.

З метою ознайомлення з можливостями сучасних інструментів для забезпечення діджиталізованої діяльності профспілок, 07 квітня 2021 року відбулося навчання «Знайомимося з Microsoft 365», яке організував і провів Руслан Пархоменко, заступник голови обласної організації Профспілки з питань молоді та студентів. Учасники навчання заслухали теоретичний блок можливостей хмарного сервісу Microsoft 365 та відпрацювали практичні навички роботи у спільній «хмарі», електронній пошті Outlook, сховищі OneDrive, навчилися спільно редагувати документи Microsoft Office.

Офіс обкому Профспілки планує в майбутньому повністю перейти на роботу в paperless середовищі, провести навчання з опанування платформи Microsoft 365 для всіх організаційних ланок обласної організації Профспілки, адже сучасні технології вимагають сучасних дій для ефективної роботи на благо освітян.

Разом
18
Поширення
Попередній допис

Позачергова ХХІ звітно-виборна конференція Смілянської районної організації Профспілки освітян

Наступний допис

Слово Профспілки в суді допомогло зберегти репутацію талановитої вчительки на Черкащині

Схожі повідомлення
Детальніше

Проведено семінар-навчання «Підвищення компетентності профспілкових лідерів»

13 травня на базі Уманської міської організації Профспілки відбувся семінар-навчання «Підвищення компетентності профспілкових лідерів» за участі голів Жашківської,…
Шановні колеги! Зверніть увагу, що наша оновлена адреса електронної пошти [email protected]