Фінальні змагання Спартакіади серед освітян Черкащини: позитивні емоції та перемоги!

8 червня 2024 року відбулися фінальні змагання Спартакіади серед 170 працівників закладів освіти Черкаської області, які є членами Профспілки працівників освіти і науки України.

Організатор заходу – Черкаська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України.

Загалом змагалися 11 команд за підтримки керівників територіальних організаційних ланок:

  • Андрєєвої  Людмили Іванівни, голови Первинної  профспілкової  організації   Державного  навчального закладу «Черкаський професійний ліцей»;
  • Григораша Віктора Михайловича, голови Корсунь-Шевченківської об’єднаної організації  профспілки працівників освіти і науки України;
  • Загороднього Василя Володимировича, голови Первинної  профспілкової  організації  Черкаського державного технологічного університету;
  • Канюки Марини Анатоліївни, голови Об`єднаної організації  Профспілки працівників освіти і науки України Михайлівської та Кам`янської територіальних громад;
  • Кіян Оксани Петрівни, голови Золотоніської міської організації Профспілки працівників освіти і науки;
  • Кузьменко Любові Андронівни, голови Уманської міської організації  Профспілки працівників освіти і науки України;
  • Мамчур Олени Віталіївни, голови Первинної  профспілкової  організації  Державного  навчального закладу «Уманський професійний аграрний ліцей»;
  • Михно Олени Петрівни, голови Чигиринської об’єднаної організації  Профспілки працівників освіти і науки України;
  • Петриченка Анатолія Флоровича, голови Уманської  районної організації  Профспілки працівників освіти і науки України;
  • Погрібного  Ігоря Івановича, голови Первинної  організації  Профспілки Черкаського національного університету імені  Богдана Хмельницького;
  • Рака Юрія Євгенійовича, голови Смілянської об’єднаної організації  Профспілки працівників освіти і науки України;
  •  Рябчич Людмили Володимирівни, голови Черкаської районної організації  Профспілки працівників освіти і науки України;
  • Сокирко Тетяни Григорівни, голови Городищенської об’єднаної організації  Профспілки працівників освіти і науки України;
  •  Сташенко Наталії Володимирівни, голови Смілянської міської організації  Профспілки працівників освіти і науки України;
  • Фахрадової Валентини Степанівни, голови Первинної  організації  Профспілки Черкаського державного бізнес-коледжу
  • Федорченко Ганни Петрівни, голови Черкаської міської організації  Профспілки працівників освіти і науки України;
  •  Хитрука Валентина Івановича, голови Первинної  профспілкової  організації  Уманського    державного  педагогічного університету імені Павла Тичини;
  • Якименко Галини Миколаївни, голови Первинної  профспілкової  організації  комунального навчального закладу фахової передвищої освіти «Корсунь-Шевченківський педагогічний фаховий коледж ім. Т.Г. Шевченка Черкаської обласної ради».

Загальнокомандний залік визначався в чотирьох групах:  

  • І група — збірні команди Золотоніського, Уманського, Черкаського районів і міста Черкаси;
  •  ІІ група — збірні команди Черкаського державного технологічного університету, Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького та Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини;
  • ІІІ група — збірні команди  КНЗ ФПО «Корсунь-Шевченківський педагогічний коледж імені Т.Г. Шевченка Черкаської обласної ради» та Черкаського державного бізнес-коледжу;
  • IV група — збірні команди ДНЗ «Черкаський професійний ліцей» та ДНЗ «Уманський професійний аграрний ліцей».

Урочисте відкриття заходу відбулося на базі КП МСК «Дніпро» з хвилини мовчання, присвяченої пам’яті загиблих у російсько-українській війні.

З вітальним словом до учасників Спартакіади звернулися головний організатор заходу, голова Черкаської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Анатолій Стеценко та запрошені поважні гості: голова Федерації профспілок Черкаської області Петро Шевченко, відповідальний секретар відділення Національного Олімпійського Комітету України в Черкаській області Іван Урста, директор Черкаського обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Антоніна Саприкіна. Головний суддя змагань, голова Черкаської обласної організації ФСТ «Спартак» Юрій Мрачковський ознайомив з регламентом та представив старших суддів з видів програми.

Освітяни змагалися у п’яти видах спорту: настільний теніс (на базі Черкаської філії ПВНЗ «Європейський університет»), шахи (на базі Шахового клубу «Дебют»), дартс (на базі КП МСК «Дніпро»), кросфіт-естафета (на базі КП МСК «Дніпро») та волейбол (на базі  КП МСК «Дніпро» та Черкаського політехнічного фахового коледжу).

Атмосфера на змаганнях була неймовірно емоційною: панував дух здорового суперництва та підтримки. Адже Спартакіада серед освітян – це не просто спортивні змагання, а й потужний рух за пропаганду здорового способу життя, зміцнення фізичного та морального здоров’я педагогів, формування команди однодумців.

За результатами змагань переможцями та призерами  Спартакіади стали:

• НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС СЕРЕД ЖІНОК:

  • 1 МІСЦЕ —  Сушкета Вікторія, методист, керівник-гуртка Центру позашкільної освіти «АРТСПОРТ» Паланської сільської ради Уманського району;
  • 2 МІСЦЕ Чичужко Марина, доцент кафедри  робототехніки та спеціалізованих комп’ютерних систем Черкаського державного технологічного університету;
  • 3 МІСЦЕ —  Затуливітер Анастасія, викладач-стажист кафедри теорії та методики фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені П. Тичини.
  • НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС СЕРЕД ЧОЛОВІКІВ:
  • 1 МІСЦЕШвидкий Вадим, тренер-викладач Монастирищенської дитячо-юнацької спортивної школи Монастирищенської міської ради Уманського району;
  • 2 МІСЦЕЯрошенко Дмитро, учитель фізичної культури Коробівського навчально-виховного комплексу “загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти”   Золотоніської міської ради;
  • 3 МІСЦЕГрітченко Анатолій, доктор педагогічних наук, професор кафедри професійної освіти та комп’ютерних технологій Уманського державного педагогічного університету імені П. Тичини.

ШАХИ СЕРЕД ЖІНОК:

  • 1 МІСЦЕКилимниченко Лариса, вчитель географії, хімії Потаського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Маньківської селищної ради Уманського району;
  • 2 МІСЦЕПасічнюк Тетяна, майстер Державного навчального закладу «Черкаський професійний ліцей»;
  • 3 МІСЦЕНещадим Лариса, вихователь Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу № 10 «Ялинка»  Черкаської міської ради.

• ШАХИ СЕРЕД ЧОЛОВІКІВ:

–  1 МІСЦЕВасільєв Сергій, керівник-гуртка Центру позашкільної освіти «АРТСПОРТ» Паланської сільської ради Уманського району;

–  2 МІСЦЕ Осауленко Ігор, доктор технічних наук,  завідувач кафедри інтелектуальних систем прийняття рішень факультету обчислювальної техніки, інтелектуальних та управляючих систем  Черкаського національного університету імені Б. Хмельницького;

–  3 МІСЦЕКриворучко Михайло, викладач Черкаського державного бізнес-коледжу.

ДАРТС СЕРЕД ЖІНОК:

  • 1 МІСЦЕМихно Олена, голова Чигиринської об’єднаної організації Профспілки працівників освіти і науки України;
  • 2 МІСЦЕ Киренко Світлана, заступниця голови Черкаської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України;
  • 3 МІСЦЕМамчур Олена, голова Первинної профспілкової організації ДНЗ «Уманський професійний аграрний ліцей».

ДАРТС СЕРЕД ЧОЛОВІКІВ:

  • 1 МІСЦЕРак Юрій, голова Смілянської об’єднаної організації Профспілки працівників освіти і науки України;
  • 2 МІСЦЕПетриченко Анатолій, голова Уманської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України;
  • 3 МІСЦЕЗагородній Василь, голова Первинної профспілкової організації Черкаського державного технологічного університету.

ВОЛЕЙБОЛ:

  • 1 МІСЦЕ— ЗБІРНА КОМАНДА М. ЧЕРКАСИ:
  • Семчак Віталій, учитель фізичної культури Черкаської спеціалізованої школи  І-ІІІ ступенів  № 18 Черкаської міської ради;
  • Шараєвський Артем, учитель фізичної культури Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Черкаської міської ради;
  • Козел Олександр, учитель фізичної культури Черкаського гуманітарно-правового ліцею Черкаської міської ради;
  • Кручиненко Максим, учитель фізичної культури Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Черкаської міської ради;
  • Круценко Олексій, учитель фізичної культури Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 20 Черкаської міської ради;
  • Зімнін Юрій, директор Черкаського фізико-математичного ліцею Черкаської міської ради;
  • Хилько Василь, директор Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 Черкаської міської ради;
  • Лисак Світлана, учитель фізичної культури Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 18 Черкаської міської ради;
  • Куца Наталія, учитель фізичної культури Черкаської спеціалізованої школи  І-ІІІ ступенів № 17 Черкаської міської ради.
  • 2 МІСЦЕ — ЗБІРНА КОМАНДА ЗОЛОТОНІСЬКОГО РАЙОНУ:
  • Шевченко Олександр, тренер з плавання Золотоніської дитячо-юнацької спортивної школи Золотоніської міської ради;
  • Рудь Олександр, учитель фізичної культури Золотоніської спеціалізованої школи економіки та права № 1 Золотоніської міської ради;
  • Хлипа Андрій, учитель фізичної культури Золотоніської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Золотоніської міської ради;
  • Ткаченко Віктор, учитель географії Золотоніської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Золотоніської міської ради;
  • Дробітько Сергій, учитель фізичної культури комунального закладу “Піщанський ліцей Піщанської сільської ради Золотоніського району Черкаської області”;
  • Ваченко Максим, учитель фізичної культури комунального закладу “Піщанський ліцей Піщанської сільської ради Золотоніського району Черкаської області”;
  • Рудь Наталія, учитель економіки Золотоніської спеціалізованої школи  економіки та права № 1 Золотоніської міської ради;
  • Рибалка Олексій Юрійович, учитель фізичної культури комунального закладу “Піщанський ліцей Піщанської сільської ради Золотоніського району Черкаської області”.
  • 3 МІСЦЕ — ЗБІРНА КОМАНДА УМАНСЬКОГО РАЙОНУ:
  • Дубовик Олександр, учитель фізичної культури Соколівського опорного ліцею Жашківської міської ради Уманського району;
  • Бурлака Микола, учитель фізичної культури Маньківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Маньківської селищної ради Уманського району;
  • Цимбал Віталій, керівник-гуртка Центру позашкільної освіти «АРТСПОРТ» Паланської сільської ради Уманського району;
  • Гук Тимофій, учитель фізичної культури Монастирищенського ліцею «Обдарованість» Монастирищенської міської ради Уманського району;
  • Івасюк Валерій, учитель фізичної культури Уманської гімназії № 11 Уманської міської ради;
  • Докійчук Олег, учитель фізичної культури Уманської гімназії № 4 Уманської міської ради;
  • Матяш Марина, учитель фізичної культури Уманської гімназії № 11 Уманської міської ради;
  • Безверха Оксана, учитель фізичної культури Уманської гімназії № 10 Уманської міської ради.

• КРОСФІТ-ЕСТАФЕТА:

  • 1 МІСЦЕ — ЗБІРНА КОМАНДА ЧЕРКАСЬКОГО РАЙОНУ:
  • Шульга Микола, учитель фізичної культури Костянтинівської   спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Балаклеївської сільської ради;
  • Бурлачко Вікторія, учитель фізичної культури Балаклеївської філії № 1 опорного закладу освіти «Балаклеївський ліцей ім. Євгенії Гуглі» Балаклеївської сільської ради;
  • Мироненко Тетяна, учитель фізичної культури Городищенського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 Городищенської міської ради;
  • Пугачов Максим, учитель фізичної культури Кам’янського закладу загальної середньої освіти №2 з поглибленим вивченням окремих предметів Кам’янської міської ради.
  • 2 МІСЦЕ — ЗБІРНА КОМАНДА М. ЧЕРКАСИ:
  • Глоба Марія, консультант комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Черкаської міської ради;
  • Буркацький Ігор, заступник директора з навчально-виховної роботи Черкаського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей спортивного профілю №34 Черкаської міської ради;
  • Мироненко Владислав, учитель фізичної культури Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №13 Черкаської міської ради;
  • Новицька Ганна, учитель фізичної культури Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 Черкаської міської ради.
  • 3 МІСЦЕ — ЗБІРНА КОМАНДА ДНЗ «ЧЕРКАСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ»:
  • Шинкаренко Костянтин, заступник директора з навчально-виховної роботи Державного навчального закладу «Черкаський професійний ліцей»;
  • Ланіна Тетяна, заступник директора з навчально-методичної роботи Державного навчального закладу «Черкаський професійний ліцей»;
  • Літовченко Марина, викладач Державного навчального закладу «Черкаський професійний ліцей»;
  • Тарандушка Іван, викладач Державного навчального закладу «Черкаський професійний ліцей».

У ЗАГАЛЬНОКОМАНДНОМУ ЗАЛІКУ ПЕРЕМОЖЦЯМИ І ПРИЗЕРАМИ СТАЛИ:

І ГРУПА:

  • 1 МІСЦЕ — збірна команда міста Черкаси;
  • 2 МІСЦЕ — збірна команда Черкаського району;
  • 3 МІСЦЕ — збірна команда Уманського району;
  • 4 МІСЦЕ збірна команда Золотоніського району.

ІІ ГРУПА:

  • 1 МІСЦЕ — Черкаський національний університет ім. Богдана Хмельницького;
  • 2 МІСЦЕ — Черкаський державний технологічний університет;
  • 3 МІСЦЕ — Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини.

ІІІ ГРУПА:

  • 1 МІСЦЕ — Комунальний навчальний заклад фахової передвищої освіти «Корсунь-Шевченківський професійний фаховий коледж ім. Т.Г. Шевченка Черкаської обласної ради»;
  • 2 МІСЦЕ —Черкаський державний бізнес-коледж

ІV ГРУПА:

  • 1 МІСЦЕ — Державний навчальний заклад «Черкаський професійний ліцей»;
  • 2 МІСЦЕ — Державний навчальний заклад «Уманський професійний аграрний ліцей».

Голова Черкаської Профспілки освітян Анатолій Стеценко вручив переможцям та призерам медалі, дипломи, кубки. Також усі призери отримали грошові профспілкові винагороди та призи від Національного олімпійського комітету України.

Атрибутику та нагороди для Спартакіади підготував Пархоменко Руслан Вікторович, заступник голови Черкаської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України на громадських засадах. 

За сприяння організації та проведення Спартакіади  серед працівників закладів освіти Черкаської області,  за підтримку профспілкового руху оголошено подяки Черкаського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України:

  • Гончарову Юрію Андрійовичу, директору комунального підприємства «Муніципальний спортивний клуб «Дніпро» Черкаської міської ради»;
  • Польовій Наталії Миколаївні, директору Черкаської філії Приватного вищого навчального закладу «Європейський університет»;  
  • Красовському Руслану Володимировичу, директору Черкаського політехнічного фахового коледжу;
  • Урсті Івану Степановичу, відповідальному секретареві відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області;
  • Мрачковському Юрію Станіславовичу, головному судді Спартакіади,  голові Черкаської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак»; 
  • Дудці  Ігорю Івановичу, старшому судді змагань з настільного тенісу, судді національної категорії;
  • Фінкелю Володимиру Борисовичу, старшому судді змагань з шахів, судді національної категорії;
  • Гуньку Петру Миколайовичу,  старшому судді змагань з кросфіт-естафети, доценту кафедри спортивних дисциплін Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, судді національної категорії;
  • Власенку Валерію Михайловичу, старшому судді змагань з дартсу,  судді І категорії;
  • Гнатенку  Сергію Олександровичу, старшому судді змагань з волейболу, судді національної категорії;
  • Каданцеву Сергію Дмитровичу, судді змагань з кросфіт-естафети, судді національної категорії.

Наш захід є вагомим складником Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки громадян «Ти як?», створеної за ініціативи першої леді Олени Зеленської.

Дякуємо всім учасникам за незабутні емоції та спортивний дух! Ваша стійкість, згуртованість та воля до Перемоги надихають!

Разом наближаємо ПЕРЕМОГУ УКРАЇНИ!

#Спартакіада

#Освітяни

#Профспілка_освіта_Черкащина

#ЗдоровийСпосібЖиття

 

Черкаська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України

Разом
0
Поширення
Попередній допис

Фінальні змагання Спартакіади освітян Черкащини

Наступний допис

XIX чергова звітно-виборна конференція: оновлення та єднання членів Профспілки освітян Михайлівської та Кам'янської територіальних громад

Схожі повідомлення

Наближаймо нашу перемогу!

Ми закликаємо Вас допомагати нашим захисникам фінансово. Зробіть грошовий внесок на користь нашої перемоги! Памʼятайте, у єдності — наша сила!

Підтримати ЗСУ / ГО "Наш батальйон" / Фонд "Повернись живим" / Фонд Сергія Притули

Наш сайт використовує файли cookie та подібні технології. Ми використовуємо файли cookie для аналізу трафіку та покращення функціональних можливостей нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт ви надаєте згоду на обробку файлів cookie.