Для історії 50 років – це лише мить, а для навчального закладу – ціла біографія

Напередодні Дня захисту дітей та Всесвітнього дня батьків відбулося святкування 50-річчя дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу №54 «Метелик» Черкаської міської ради.

Голова Черкаської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Анатолій Стеценко разом з головою Черкаської міської організації Профспілки Ганною Федорченко привітали колектив дошкільного навчального закладу та вручили активним членам Профспілки почесні грамоти і подяки за співпрацю та ефективну діяльність.

 Ювілей закладу – це рубіж, що дає можливість поглянути на пройдений шлях, згадати добрим словом тих, хто здійснив значний внесок у спільну справу. На свято завітало багато почесних гостей, батьків, ветеранів, випускників.

Дошкільний заклад створено в 1971 році рішенням Черкаської міської ради. На сьогодні це заклад, в якому виховується 150 дітей в 8 групах згідно з віком та  працює 23 вихователі  й  22 працівники, які обслуговують навчально-виховний процес. Усі працівники перебувають в Профспілці працівників освіти і науки України.

Очолює заклад  Грабар Наталія Миколаївна, яка з 2006 року на високому рівні здійснює організацію навчально-виховного процесу, дбаючи про соціальний захист працівників. Бере активну участь у профспілковому житті, має активну життєву позицію, завжди готова прийти на допомогу. Ініціативна, користується повагою серед колег та батьків. Тісно співпрацює з профспілковим комітетом закладу, який очолює вихователь Сененко Наталія Миколаївна.

Колектив злагоджено працює над створенням необхідних умов для отримання якісної освіти дітьми з особливими потребами: 1 група – для дітей з порушеннями опорно-рухового апарату ДЦП) та 3 інклюзивних групи. Для проведення корекційної роботи створено відповідну базу: обладнано логопедичний, психологічний, ортопедичний кабінети та ЛФК. Для задоволення потреб дітей з порушеннями мовлення функціонує логопункт.

Дошкільний навчально-виховний заклад є одним із кращих у місті серед садочків щодо створення належних умов праці.

У 2020 році заклад було визнано кращим за результатами обласного огляду-конкурсу стану умов і охорони праці в установах і закладах освіти серед дошкільних навчальних закладів області.

Бажаємо трудовому колективу подальших творчих успіхів та злагодженої роботи щодо забезпечення реалізації права дітей на здобуття якісної дошкільної освіти!

 

Разом
0
Поширення
Попередній допис

Підписано нову Галузеву угоду між МОН та Профспілкою працівників освіти і науки України на 2021-2025 роки

Наступний допис

Результати фотоконкурсу дитячих малюнків «З родини йде життя дитини», присвяченого Міжнародному дню захисту дітей та Всесвітньому дню батьків

Схожі повідомлення
Детальніше

Заключний етап XX звітно-виборної конференції

26 листопада 2020 року відбувся заключний етап ХХ звітно-виборної конференції Черкаської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України в режимі онлайн з під’єднанням кожного делегата на платформі Microsoft Teams.
Шановні колеги! Зверніть увагу, що наша оновлена адреса електронної пошти [email protected]