Березневе засідання Президії обкому Профспілки

29 березня 2021 року в режимі онлайн відбулося чергове засідання президії Черкаського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки, на якому розглядалися питання: про підсумки обласного етапу Всеукраїнського громадського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці в закладах освіти області за 2020 рік; про затвердження заходів до Всесвітнього дня охорони праці в закладах та установах освіти області; про затвердження переліку питань для перевірки статутної діяльності організації Профспілки. Також було ухвалено ряд рішень організаційного та фінансового характеру. Активно обговорювалася тема оздоровлення дітей працівників освіти влітку 2021 року.

Разом
0
Поширення
Попередній допис

Профспілка на захисті справедливості та трудових прав освітян Звенигородщини

Наступний допис

Шлях до визнання визнаного

Схожі повідомлення
Детальніше

Заключний етап XX звітно-виборної конференції

26 листопада 2020 року відбувся заключний етап ХХ звітно-виборної конференції Черкаської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України в режимі онлайн з під’єднанням кожного делегата на платформі Microsoft Teams.
Детальніше

Працівники Обласного комітету завітали до Катеринопільщини та Звенигородщини

З метою налагодження співпраці в усіх ланках галузевої Профспілки та визначенням особливостей роботи працівників закладів освіти в сучасних…
Шановні колеги! Зверніть увагу, що наша оновлена адреса електронної пошти [email protected]